Domů FAQ

FAQs - časté otázky a odpovědi

Úvod

Vítejte v otázkách a odpovědích, zde naleznete odpovědi na všechny Vaše otázky. A kdyby jste přeci nějaké odpovědi nenašli prosíme využijte Poptávkový formulář na našem webu. Budeme se snažit v co nejkratší době odpovědět a odpověď budeme zde publikovat. Děkujeme Váš Alkuprimus.

Smile

Co je to MIV?

MIV je zkratka "meziokenní izolační vložka", která se používá jako stavební výplň v panelových domech. Jedná se o neprůhledný panel v sestavě mezi okny v panelových domech. Více informací najdete zde.7

Co je lodžie?

Jedná se o sestavu sendvičových panelů pro následné zateplení viz. obrázek v levo. Finální provedení včetně fasády uvádíme na obrázku vpravo. Více informací najdete zde.2

 

Lodzie

 

Provádíte školení pro montážní pracovníky?

Ano, provádíme zaškolení Vašich montážních pracovníků, včetně vystavení platného certifikátu. Tento certifikát opravňuje pracovníky k odbornému provádění montáže MIV a lodžiových panelů firmy Alkuprimus s.r.o. Pro bližší informace nás kontaktujte zde.

Jaké dokumenty potřebujete pro výběrové řízení?

Pro potřeby výběrového řízení na dodavatele stavebních prvků ALKUPRIMUS (MIV nebo lodžií) budete s největší pravděpodobností potřebovat tyto dokumenty:

 

 

V případě potřeby dalších dokumentů je potřeba se zaregistrovat na našem webu a najdete je na tomto místě.

Co je součinitel prostupu tepla?

Součinitel prostupu tepla, který se většinou označuje písmenem U a udává v jednotkách W/(m2K), charakterizuje tepelně izolační schopnost konstrukce. V tepelné technice budov to je nejdůležitější veličina, s níž pracují architekti a stavební inženýři při navrhování. Smysl a význam této veličiny je snadno pochopitelný i pro neodborníka.

Chci vidět relizace MIV u škol.

Podívejte se na tento odkaz: MIV realizace škol.

Chci vidět realizace MIV u panelových domů.

Zkuste se podívat na tento odkaz: Realizace MIV.

Chci vidět realizace lodžií.

Zkuste se podívat na tento odkaz: Realizace Lodžií.